Pārlekt uz galveno saturu

startup-meets-pharma.jpg

Jaunuzņēmumi, kas palīdz Eiropas farmācijas nozarei risināt veselības aprūpes problēmas, iegūst atbalstu un kontaktus.

Jūsu inovatīvais veselības aprūpes risinājums varētu būt tieši tas, ko meklē lielākie farmācijas uzņēmumi. Šajā programmā farmācijas uzņēmumi izvirza izaicinājumus, kas viņiem ir nozīmīgi, un sadarbojas ar jaunizveidotiem uzņēmumiem, kuru idejas atbilst šiem izaicinājumiem.

Ja jūs piedāvājat pievilcīgu risinājumu, jums būs iespēja sadarboties ar labākajiem savas jomas ekspertiem un saņemt attīstības atbalstu no lielas farmācijas kompānijas. Jūs saņemsiet personalizētu apmācības programmu, kas paredzēta, lai palīdzētu jūsu jaunuzņēmumam gūt panākumus. Jūs iegūsiet arī individuālu piekļuvi saviem farmaceitiskajiem sponsoriem, ļaujot jums izveidot attiecības ar galvenajām ieinteresētajām personām un nozares līderiem. Iepriekšējos gados šajā programmā piedalījās tādas kompānijas kā Pfizer, Bayer, Amgen, Boehringer Ingelheim un Beiersdorf.

Izaicinājumi

2021. gadam programma meklē jaunuzņēmumus, kas varētu risināt šādus četrus izaicinājumus, kurus izvirza Merck, AstraZeneca, Takeda un Amgen:

Veicināt pacientu identificēšanu/skrīningu klīniskajos pētījumos (sadarbībā ar Amgen): Onkoloģijas/hematoloģijas klīniskie pētījumi kļūst arvien sarežģītāki. Pacienta identificēšana, pamatojoties uz noteiktiem kritērijiem/profilu, ir viens no svarīgākajiem pētījuma faktoriem. Pašreizējie risinājumi neļauj mums ātri novērtēt pacientu atlases potenciālu. Izcilības centriem vai sadarbības grupām ar lielu klīnisko pētījumu (akadēmisko un industriālo) portfeli ir nepieciešams atbalsts, izmantojot inovatīvus risinājumus, lai pārvaldītu pacientu identificēšanu un šķirošanu klīniskajiem pētījumiem. Ideālajam risinājumam vajadzētu ļaut labāk identificēt pacientu, uzņemt pētījumā vairāk dalībniekus, un uzlabot datu pārvaldību.

Integrēta hronisku nieru slimību pacientu aprūpe - koncentrējieties uz dzīvībai bīstamu komplikāciju agrīnu diagnostiku un novēršanu (sadarbībā ar AstraZeneca): Hroniska nieru slimība (HNS) ir plaši izplatīta, taču veselības aprūpes sniedzēji to reti diagnosticē un nepietiekami tai pievērš uzmanību. Šī iemesla dēļ ir nepieciešama holistiska pieeja HNS, sākot ar riska faktoru izpratni un adekvātu ārstēšanu un slimības uzraudzību. Ideāls risinājums būtu integrēts aprūpes risinājums, kas sastāv no sistēmas un pacienta vadības algoritma un rīkiem, tostarp: (a) digitāls risinājums pacientiem un veselības aprūpes personālam, lai uzlabotu agrīnās stadijas HNS diagnozi un uzraudzību; vai (b) risinājums/tehnoloģija, lai savstarpēji savienotu visas HNS diagnostikā, ārstēšanas vadībā un uzraudzībā iesaistītās specialitātes, un lai uzlabotu nieru veselību kā arī samazinātu nieru transplantācijas un dialīzes pieprasījumu.

Digitālā attālā novērošana un atbalsta risinājumi pacientiem, kuri dzīvo ar multiplo sklerozi (sadarbībā ar Merck): Multiplā skleroze (MS) ir stāvoklis, kas var ietekmēt smadzenes un muguras smadzenes, izraisot plašu iespējamo simptomu loku, tostarp problēmas ar redzi, roku vai kāju kustību, maņām vai līdzsvaru. Galvenais izaicinājuma mērķis ir digitālā attālā uzraudzība un atbalsta risinājumi pacientiem ar MS. Risinājumi tiks izmantoti, lai uzraudzītu slimības attīstību un/vai pacienta dzīves kvalitātes uzraudzību un/vai atbalstītu pacientus - pārvaldot simptomus un saglabājot augstu terapijas, kas balstās uz orālo medikamentu, ievērošanu.

Digitālie un personalizētie veselības aprūpes risinājumi pieaugušo ADHD ārstēšanai (sadarbībā ar Takeda): uzmanības deficīta / hiperaktivitātes traucējumi (ADHD) ir pastāvīgi neiroloģiski attīstības traucējumi, kas ietekmē 2,5% pieaugušo visā pasaulē. Veselības aprūpes personāls pieaugušo ADHD diagnosticēšanu bieži saskata kā sarežģītu un laikietilpīgu uzdevumu. Digitālie risinājumi var piedāvāt palīdzību klīnisko lēmumu pieņemšanā; piemēram, lai apstiprinātu pieaugušo ADHD diagnozi, personalizētu ārstēšanu ar AI un izvēlētos mērķi ārstēšanas rezultātu uzraudzībai. Šīs problēmas risinājumi var ietvert, bet neaprobežojas ar to: gamification, paplašinātā realitāte/virtuālā realitāte, mašīnmācīšanās/mākslīgais intelekts, gadžeti, sensori, datubāze, ko izmanto klīnisko lēmumu pieņemšanas atbalstam, atbalsts diagnozei, personalizēta ārstēšana un ārstēšanas reakcijas monitorings.

Kam pieteikties

Jaunuzņēmumiem ar validētu ideju un prototipa pierādījumu, kas atbilst vienam no farmācijas uzņēmumu izaicinājumiem.

Šim uzņēmumam jābūt reģistrētam jebkurā Horizon Europe valstī.

Informatīvi vebināri

Uzzini vairāk par šo programmu vienā no mūsu vebināriem, kuros tiks detalizēti izstādtīts par programmas saturu, norises gaitu un konkura procesu. Šie vebināri notiks 24. februārī plkst. 12:00, un 9. martā plkst. 13:00.

Galvenā informācija

Pieteikšanās termiņš: 2021. gada 16. marts

Programmas norise:

Programma sastāv no četriem dažādiem moduļiem, kuru mērķis ir apmācīt un sagatavot jaunuzņēmumus, lai apspriestu sadarbības iespējas ar farmācijas uzņēmumiem.

  • 1. modulis (17-21.05.2021, tiešsaistē/Heidelberg): 5 dienas “Uzņēmējdarbības apmācība”. Jaunuzņēmumi saņems pielāgotus seminārus par dažādiem rīkiem un metodēm, lai veiksmīgi izveidotu savu biznesu.
  • 2. modulis (07-11.06.2021, tiešsaistē/Heidelberg): Programmas iesaistīto farmaceitisko partneru 5 dienu semināri par to, kā sadarboties ar lielajiem tirgus dalībniekiem.
  • 3. modulis (2-23.07,2021, tiešsaistē/farmācijas uzņēmumu telpas): Jaunuzņēmumi apmeklēs izvēlētos programmā iesaistītos farmācijas uzņēmumus, lai pārrunātu sadarbības iespējas.
  • 4. modulis (2021. gada novembris): demonstrācijas diena. Jaunuzņēmumi uzstājas farmācijas uzņēmumu pārstāvju, investoru, EIT Health partneru, un ieinteresēto personu priekšā.

Programmas atrašanās vieta: gan tiešsaistes gan klātienes sesijas Heidelbergā, Vācijā un citās vietās Eiropā.

Programmas izmaksas: bez maksas

EIT_Health_Logo.png