Struktūrvienība vai projekts
Vietu skaits

Mēs piedāvājam

finansu-procesa-un-sistemu-analitikis.png

Rīgas Stradiņa universitāte aicina pieteikties talantīgus profesionāļus uz jaunu un dinamisku pozīciju - Finanšu procesu un sistēmu analītiķis/-e.
Jūs cieši sadarbosieties ar finanšu departamenta vadītāju, nodrošinot būtisku ieguldījumu universitātes finanšu procesu uzlabošanā, automatizācijā un attīstībā. Mēs piedāvājam iespēju strādāt prestižā universitātē, kurā tiek nodrošināts profesionāls atbalsts un mentoru vadība.

Galvenie uzdevumi

• Veikt esošo finanšu procesu un sistēmu analīzi, identificējot neefektivitātes un piedāvājot uzlabojumus

• Novērtēt sistēmu funkcionalitāti un identificēt nepieciešamos modernizācijas pasākumus atbilstoši procesam

• Plānot, vadīt un uzraudzīt dažādus finanšu un saistīto procesu izstrādes, uzlabošanas un automatizācijas projektus no to izstrādes līdz ieviešanai