Struktūrvienība vai projekts
Vietu skaits

Mēs piedāvājam

starpt_datu_analitikis.jpg

Rīgas Stradiņa universitāte aicina pieteikties uz vakanci Starptautisko reitingu datu analītiķis!

Šajā amatā Tu būsi atbildīgs par universitātes dalības starptautiskajos reitingos rezultātu analīzi un priekšlikumu izstrādi, kas balstīti datos, lai veicinātu rezultātu uzlabošanu. Tev būs iespēja dziļi iesaistīties universitātes darbības izvērtēšanā un tās sasniegumu atspoguļošanā.

Sadarbojoties ar studiju, zinātnes un citām pārvaldēm Tu iegūsi visaptverošu priekšstatu par universitātes darbību, kas palīdzēs piedāvāt stratēģiskus risinājumus efektīvai rezultātu prezentēšanai. Tev tiks nodrošināts atbalsts un profesionālās izaugsmes iespējas līdzās pieredzējušiem kolēģiem.

Ja esi gatavs pieņemt jaunu izaicinājumu un meklē daudzpusīgu un interesantu darbu prestižā universitātē, piesakies!

Galvenie pienākumi

• Organizēt un nodrošināt datu iesniegšanu starptautiskajos universitāšu reitingos

• Analizēt un izvērtēt universitātes dalības rezultātus, izstrādājot attīstības scenāriju modeļus un ieteikumus sasniegto rezultātu pilnveidei

• Veikt pieejamo datu kopu analīzi un datu kvalitātes izvērtēšanu no dažādiem datu avotiem