Struktūrvienība vai projekts
Vietu skaits

Mēs piedāvājam

• Atbilstošus resursus mērķu sasniegšanai
  • Profesionālās izaugsmes iespējas zinātnes universitātē
  • Tālākizglītības un profesionālās pilnveides iespējas
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Iespēju piedalīties jauna studiju virziena “Sports” attīstībā un realizācijā
  • Darba algu 2778,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas)

• Iespēju saņemt ikgadējo vienreizēju atlīdzību par sasniegtajiem rezultātiem un par zinātniskā darba kritēriju izpildi RSU līdz 18000.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas)

Prasības

• Vismaz 5 gadu pieredze akadēmiskajā darbā un vēlama pieredze vadītāja amatā
  • Maģistra grāds vai Doktora zinātniskais grāds veselības un sporta zinātnē vai radniecīgā nozarē
  • Nozares profesionālā darba pieredze
  • Augstskolu un zinātnisko darbību regulējošo normatīvo aktu pārzināšana
  • Spēja sadarboties ar plašu akadēmisko un industrijas partneru loku
  • Augsta līmeņa  digitālās prasmes
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas ne zemāk kā B2 līmenī (saskaņā ar Europass pašnovērtējuma tabulu)
  • Spēja veidot komandu, iniciatīva un atbildība
  • Stratēģisku domāšanu, ideju ģenerēšanu un radošumu

Pienākumi

• Nodrošināt un vadīt RSU LSPA studiju virziena “Sports” attīstību un ilgtspēju
  • Nodrošināt Studiju virziena “Sports” satura izstrādi un aktualizēšanu
  • Pārraudzīt studiju virziena "Sports" materiāli tehnisko nodrošinājumu
  • Nodrošināt studiju virziena "Sports" licencēšanu un akreditāciju
  • Attīstīt un nodrošināt starptautisko sadarbību pētniecībā un studiju virziena realizācijā
  • Veicināt studiju virziena "Sports" starpdisciplinaritāti jaunu zināšanu radīšanai
  • Rūpēties par kvalificēta akadēmiskā un zinātniskā personāla, viespersonāla piesaisti studiju virzienam
  • Veikt Studiju virziena "Sports" procesa analīzi, sniegt priekšlikumus tā uzlabošanai
  • Sadarboties ar citām struktūrvienībām un sadarbības partneriem studiju programmas īstenošanā

Lai pieteiktos izsludinātajai vakancei, lūgums līdz 25.10.2024. sūtīt vai iesniegt RSU Dokumentu pārvaldības un arhīva daļā, Dzirciema ielā 16, Rīgā, LV-1007, vai uz e-pastu cvatrsu[pnkts]lv, šādus dokumentus: CV, angļu valodas prasmju apliecinājumu un motivācijas vēstuli.

Izskatot saņemtos pieteikumus, sazināsimies ar otrajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem. Iesniegto personas datu apstrādi ar mērķi nodrošināt amata konkursa pretendentu atlasi veiks personas datu pārzinis – Rīgas Stradiņa universitāte, reģ. nr. 90000013771, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007. Pretendenta dati tiks uzglabāti 4 mēnešus pēc to iesniegšanas. Papildu informācija par datu apstrādi pieejama https://www.rsu.lv/rigas-stradina-universitates-privatuma-p….