Darbiniekiem
Tradicionālie pasākumi

Tradicionālā Jāņu ielīgošana Rīgas Stradiņa universitātē notiks šodien, 18. jūnijā, plkst. 15 Iedvesmas parkā, bet lietus gadījumā – ēdnīcā. Klausīsimies mūzikas grupas Viedais fonogrāfs priekšnesumu, sveiksim Jāņus un Līgas, piedalīsimies maizes meistardarbnīcā un baudīsim Jāņu cienastu. Ielīgošanā aicināti piedalīties arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) kolēģi.

Grupā Viedais fonogrāfs apvienojušies mūziķi Arnis Veisbārdis, Kārlis Alviķis un Emīlija Fricsone. Indie folk stilistikas apvienības pamatuzstādījums ir no jauna paskatīties uz mūsu tautas viedo mantojumu – tautasdziesmām.

Maizes meistardarbnīcā zīmola SimMaize radītājas un maizes cepējas Simonas Ģērmanes vadībā katrs varēs sev izveidot dabīgās maizes ierauga sauso maisījumu, no kā mājās izcept garšīgu un veselīgu maizi.

rsu_ieligosana_210624.png