Pētniecība

Rīgas Stradiņa universitātē 29. un 30. oktobrī norisināsies seminārs Patenting biotechnological inventions, kas tiek organizēts projekta Baltinfect ietvaros. baltinfect-ban.jpgSemināra mērķis ir iepazīstināt RSU zinātniekus par jautājumiem, kas saistīti ar svarīgāko izgudrojumu patentspējas kritēriju izpildi un patentspējas noteikšanu medicīnas un biotehnoloģiju nozares izgudrojumiem.

Semināru vadīs Eiropas Patentu iestādes Biotehnoloģiju grupas patentu vērtētājs Henriks Knudsens. Pēdējo gadu pētnieciskās intereses ir saistītas ar nukleīnskābju analīzi un personalizētās medicīnas jautājumiem.

Semināra darba valoda – angļu.

Semināra programma(PDF)

Ja rodas jautājumi, lūgums sazināties ar Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta pārstāvjiem, rakstot uz e-pasta adresi tpkatrsu[pnkts]lv vai zvanot +371 67409087.