Preses relīzes

Vēlamies Jūs informēt, ka Rīgas Stradiņa universitātes tradicionālais sporta un mūzikas festivāls "Taurenis" arī šogad pulcēs vienkopus studentus, meklējot jaunos talantus. Studentiem būs iespēja ne tikai pierādīt savu sportisko sagatavotību dažādās sacensībās, bet arī uzstāties mūzikas konkursā "Talantu vētra" un noslēgt mācību gadu ar atpūtu brīvā dabā.

RSU Studējošo pašpārvaldes organizētais mācību gada noslēguma pasākums šogad norisināsies sestdien, 5. jūnijā, plkst. 11.00. Dienas pirmajā daļā norisināsies sportiskās sacensības futbolā, šautriņu mešanā, basketbolā, strītbolā un citās disciplīnās, savukārt pēcpusdienā dalībniekus vienkopus pulcēs konkurss "Talantu vētra", kurā savus muzikālos priekšnesumus sniegs studenti. Žūrijas vērtējumā labākie "Talantu vētras" dalībnieki iegūs vērtīgas naudas balvas, savukārt sportisti saņems  grozus ar dažādām balvām, kā arī pārsteiguma balvas. Vakara noslēgumā būs dejas grupas "Sapieri" pavadībā un atpūta draudzīgā studentu lokā. Arī šogad visus dalībniekus turp un atpakaļ nogādās speciāli organizēts autobuss.

RSU Studentu mācību gada noslēguma pasākums "Taurenis", sadarbībā ar Swedbank jauniešu programmu Open notiks jau 3. reizi, zināmākie festivāla laureāti ir grupa „Amadeus” (2008. gadā).

RSU Studējošo pašpārvalde ir 1993. gadā dibināta studentu organizācija, kurā darbojas RSU Veselības aprūpes nozares un Sociālo zinātņu studenti, pārstāvot studējošo intereses augstskolā un ārpus tās, īstenojot daudzus projektus studentu mācību vides uzlabošanai.

Papildus informācijai:

Maruta Skudra
Rīgas Stradiņa universitātes
Studējošo pašpārvaldes sabiedrisko attiecību virziena vadītāja
Mob. tālr. 26333751
E-pasts: maruta[pnkts]skudraatrsu[pnkts]lv