Preses relīzes

„Sestdien, 21.maijā Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde (RSU SP) sadarbībā ar „Swedbank” jauniešu programmu „Open” organizē sporta spēles un talantu konkursu „Taurenis 2011”,” informē RSU SP sabiedrisko attiecību virziena vadītāja Liene Trūle.

L.Trūle norāda, ka ik gadu šis pasākums pulcē kopā gan studējošos, gan mācību spēku, tādējādi lietderīgi un aktīvi pavadot laiku brīvā dabā. Kā ierasts, pasākums „Taurenis” visus aktīvistus pulcēs Ogres rajona atpūtas kompleksā „Turbas”.

„Pasākuma programmā būs gan sporta spēles, gan radošo talantu konkurss. Jau no plkst. 11.00. sāksies jautras un atraktīvas sporta spēles. „Sportiskais Taurenis” šogad piedāvā komandu sporta veidus – pludmales volejbolu, futbolu, ātro basketbolu, virves vilkšanu, tautas bumbu un tradicionālo stafeti, kā arī būs iespēja pierādīt sevi individuālajos startos, piemēram, šautriņu mešanā. Tiek gatavots arī speciāls pārsteigums – aktivitātes, ko piedāvā Latvijas Gumijlēcēju klubs,” stāsta L.Trūle.

„Savukārt, plkst. 17.00. sāksies vakara daļas pasākums – konkurss „Talantīgais Taurenis”. Pasākumā tiek aicināti piedalīties visdažādāko talantu veidotāji gan dziedātāji, gan dejotāji, mākslinieki un vienkārši entuziasti. Dalībniekus vērtēs kompetenta žūrija, pasniedzot gan veicināšanas balvas, kā arī uzvarētājiem pasniedzot galveno balvu no pasākuma atbalstītājiem „Swedbank” jauniešu programmas „Open”,” saka L.Trūle, piebilstot, ka pēc aktivitāšu beigām ikviens varēs ballēties pazīstamu Dj un grupas „Solid” pavadībā.

Uz pasākumu un no tā, tiek piedāvāts autobuss, kurš rezervēts tieši dalībniekiem. Ir paredzētas arī nelielas pusdienas spēku uzkrāšanai. Izbraukšana ar kopējo autobusu, sestdien, plkst. 9.00. no RSU galvenās ēkas (Dzirciema ielā 16).

Tiekamies gada pavasarīgākajā pasākumā „Taurenis 2011”!

Plašāka informācija par pasākumu meklējama – http://sp.rsu.lv

Papildus informācijai:

Liene Trūle