Preses relīzes

Šī gada 11. decembrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studentu Arodgrupa organizē LABDARĪBAS DIENU, kuras mērķis ir ziedojumu vākšana Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas Vecāku mājas iekārtošanai.

No plkst. 10.00 - 17.45 RSU vestibilā, Dzirciema ielā 16, notiks Ziemassvētku tirdziņš, kur par ziedojumiem būs iespējams mieloties ar pašu studentu ceptām piparkūkām un karstu upeņu sulu ar kanēļa standziņām un apelsīniem, kā arī iegādāties universitātes darbinieku un studentu darinātas rotas, sveces, rotaļlietas un citas mīļas lietas.

Labdarības dienas vakarā, plkst. 18.00 RSU jaunajā Aulā notiks labdarības koncerts, kurā piedalīsies Jolantas Gulbes vadītais „Rīgas sarkanais koris”, RSU koris „Rīga”, koris „Salve”, grupa „Enduring memories”, „Kazanovas orķestris”, dziedātāja Sindra. Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja p. i. Andis Lācis uzsvēra, ka „Mēs esam gandarīti par Rīgas Stradiņa universitātes studentu atbalstu un iniciatīvu, lai realizētu vecāku mājas projektu, jo vecākiem klātbūtne bērniem sekmē aprūpes un ārstniecības procesu. Tikai visiem kopā mums izdosies uzdāvināt Ziemassvētkus mazajiem pacientiem un viņu vecākiem!”