Preses relīzes

Rīgas Stradiņa universitātē ir pienācis ikgadējo zinātnisko konferenču laiks. 2010. gada 17. martā, plkst. 13:00 Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks ikgadējā studentu zinātniskā konference, kurā RSU sociālo zinātņu un medicīnas nozaru studenti prezentēs savus pētījumus.

Kopumā tiks prezentēti vairāk kā 70 referāti tādās jomās kā ķirurģija, ginekoloģija endokrinoloģija, stomatoloģija u.c. Sociālo zinātņu studenti meklēs risinājumus globālās ekonomiskās krīzes radītajiem izaicinājumiem no politikas, ekonomikas, jurisprudences, komunikāciju zinātnes un socioloģijas aspektiem.

Konferenci organizē RSU sociālo zinātņu fakultāšu studenti kopā ar Studentu zinātnisko biedrību (SZB). Biedrība RSU darbojas gandrīz 60 gadus, apvieno ap 20 zinātniskos pulciņus (Anestezioloģijas, Ķirurģijas, Mikrobioloģijas, Anatomijas u.c. pulciņi), tajos darbojas vairāk kā 240 RSU medicīnas un veselības aprūpes studenti. Pasniedzēja vadībā studenti nodarbojas ar zinātniskajiem pētījumiem dažādās medicīnas un veselības aprūpes jomās, tādējādi iepazīstot patstāvīgo zinātniski pētniecisko darbību un sagatavojas arī tālākajai akadēmiskajai karjerai. Savukārt konference ir lieliska iespēja prezentēt šos pētījumus plašākai publikai, pasniedzējiem, saviem topošajiem kolēģiem, un nenoliedzami, arī labs prezentācijas prasmju treniņš.

Vēlamies arī informēt, ka dienu vēlāk, 18. un 19. martā, norisināsies arī ikgadējā RSU Zinātniskā konference.