Absolventiem
Topošajiem studentiem
Skolotājiem
Uzņemšana

Edgars Cgojevs ir Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) maģistra programmas Tiesību zinātne absolvents. Pēc profesionālās hokejista karjeras beigām Edgars sāka meklēt pareizāko un interesantāko nākotnes ceļu un saņēma ieteikumu apgūt jurista profesiju. Izvērtējis arī citas studiju iespējas, Edgars galu galā palika pie jurisprudences un ir ļoti apmierināts ar savu lēmumu.

Atceroties maģistra studijas, Edgars augstu vērtē iegūtās zināšanas un docētājus, kuru vidū bijuši gan stingrāki, gan elastīgāki mācībspēki. Pašlaik jaunais speciālists kā savu izvēli redz tiesu izpildītāja darbu. Edgars uzskata, ka, neraugoties uz sabiedrībā dažkārt izplatīto viedokli par šīs specialitātes skarbo dabu, tieši tiesu izpildītājs nodrošina taisnīgumu un sprieduma pilnīgo izpildi.