Darbiniekiem

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) dāvinājumā saņēmusi ķirurģijas atlantu Surgical Anatomy and Exposures of the Knee

Tā autori ir izcilais latviešu ārsts, Hārvarda Universitātes Masačūsetsas galvenās slimnīcas sporta medicīnas un ortopēdijas profesors Bertrams Zariņš un traumatoloģijas un ortopēdijas ķirurgs Life Medicīnas centrā Varšavā Dr. med. Roberts Smigelskis (Robert Śmigielski).

davinajums_rsu_kirurgijas_atlanti-lead.jpg

Atlantu saņēma RSU Medicīnas fakultātes dekāne Jana Pavāre. Profesore uzskata, ka šis dāvinājums lieliski papildinās topošo ārstu mācību bāzi.

Dāvinājums tika pasniegts svinīgajā pasākumā Latvijas Ārstu biedrībā, kas bija veltīts Pirmā vispasaules latviešu ārstu kongresa 35 gadu jubilejai. Tā ietvaros tika pasniegtas Latvijas Medicīnas fonda un Prof. Ilmāra Lazovska Medicīnas fonda stipendijas. Ar savām atmiņām par pirmā kongresa laiku dalījās prof. Bertrams Zariņš, kurš ieradies Latvijā tieši šī notikuma dēļ.