Skolēniem
Skolotājiem

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) aicina uz ikgadējiem sagatavošanas kursiem, lai uzlabotu centralizēto eksāmenu vērtējumu RSU mācībspēku vadībā. Kursi bioloģijā, ķīmijā, matemātikā, angļu valodā un latviešu valodā paredzēti gan vidusskolas pēdējo klašu skolēniem, gan citiem interesentiem, kuriem, lai sāktu studēt, nepieciešami centralizēto eksāmenu rezultāti.

rsu_sagatavosanas_kursi_ce-lead.jpg

Pilna laika kursu norise reizi nedēļā tiek plānota gan attālināti, gan klātienē. Angļu valoda, latviešu valoda un matemātika tiks apgūta optimālajā līmenī, savukārt bioloģija un ķīmija – augstākajā līmenī. RSU sagatavošanas kursus vada pedagogi, kuri ne vien māca skolēnus, bet arī labo eksāmenu rezultātus, tādējādi dalībnieki iemācās domāt centralizētajiem eksāmeniem nepieciešamajā veidā.

“Saskarsmē ar skolēniem man būtiska ir apziņa, ka

mēs kopīgi spējam rast jaunas sakarības, noskaidrot nezināmo, pilnveidot katra prasmi sevi izteikt valodā. Katrs skolēns ir kā papildinājums un arī aicinājums skolotāja profesionālajai pieredzei,”

par pieredzi ar skolēniem saka Iveta Vīduša, latviešu valodas sagatavošanas kursa docētāja.

Pastāv iespēja sagatavoties pārbaudījumiem arī tālmācībā – divas reizes mēnesī tiekoties attālināti programmā Zoom. Tālmācības kursu process tiek organizēts, izmantojot RSU e-studiju vidi, kurā ievietoti mācību materiāli. Piekļuve e-materiāliem būs nodrošināta līdz 2024./ 2025. mācību gada centralizēto eksāmenu norises dienām.

Kursi, lai sagatavotos centralizētajiem eksāmeniem, sāksies 2024. gada septembra nogalē un oktobrī.

Uzzināt par kursu maksu