Tiesības

Anete Bože ikdienā strādā advokātu birojā, bet nedēļas nogalēs Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) tiesību zinātnes studentiem māca, kādēļ sabiedrībai ir vajadzīgi likumi, kāds ir likumu efekts, kā pareizi tos lasīt un saprast un kā atrast likuma garu.

Anete ir pārliecināta, ka tiesību zinātne ir ļoti plaša un katrs var atrast tajā sev piemērotāko specialitāti. Kādam vairāk interesē krimināltiesības, citam civiltiesības.

Kāds kļūst par tiesnesi,  kāds par prokuroru, kāds par tiesu izpildītāju vai advokātu. Studējot katrs var pielāgot izvēlētos kursus savam nākotnes redzējumam.

Docētāja stāsta, ka salīdzinājumā ar citām augstskolām RSU, kur viņa māca tiesību zinātni, darbs notiek mazākās grupās, kā arī ir daudzi inovatīvi priekšmeti. Studiju kursi nepārtraukti attīstās un iet līdzi laikam.