Skolēniem
Topošajiem studentiem
Skolotājiem

5.–9. augustā Liepājas skolu 10.–12. klašu skolēni būs gaidīti Jauniešu profesionālās ievirzes dienās veselības aprūpē. Pasākuma laikā varēs iepazīt medicīnas darbinieku ikdienas dzīvi un profesiju specifiku, kopīgi darbojoties gan Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiālē, gan Liepājas reģionālajā slimnīcā un citās Liepājas veselības aprūpes iestādēs, kā arī apmeklēt Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju un RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru.

rsu_liepajas_filiales_prof_ievirzes_dienas-lead.jpg

Tā ir lieliska iespēja 15 jauniešiem – projekta dalībniekiem – iepazīt veselības aprūpes darbinieku ikdienas dzīvi, profesijas specifiku, darbojoties praktiski RSU Liepājas filiālē, Liepājas reģionālajā slimnīcā un citās Liepājas veselības aprūpes iestādēs.

Lai pieteiktos Jauniešu profesionālās ievirzes dienām veselības aprūpē, jāaizpilda pieteikuma anketa.

Dalībnieka līdzmaksājums pasākumā – 110 eiro.

Jauniešiem tiks nodrošināts transports, ēdināšana, lektori, ekskursijas, ieejas maksas, kā arī visi nepieciešamie nodarbību materiāli.

Pasākumu organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar bērnu un jauniešu biedrību Skrejceļš, Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāli un Liepājas Bērnu un jauniešu centra struktūrvienību Jauniešu māja.

Papildu informācija