Ziņas

Kanādas vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti 5. novembrī plkst. 16.00 – 17.30 Hipokrāta auditorijā (Dzirciema ielā 16) aicināja uz lekciju angļu valodā Ukrainas krīzes atspoguļojums medijos, ko lasīja Marta Dičoka (Marta Dyczok, Dr. Phil., Oxford) no Kanādas.

Kā starptautiskie mediji atspoguļo konfliktu Ukrainā? Kāpēc to saturs atšķiras, un kā tas ietekmē mūsu viedokli? To varēja uzzināt šajā lekcijā.

Marta Dičoka specializējas starptautiskajā politikā un vēsturē, īpašu uzmanību pievēršot Ukrainai un Austrumeiropai. M. Dičoka ir vairāku grāmatu autore, viena no tām Plašsaziņas līdzekļi, demokrātija un brīvība: postkomunisma pieredze (2009, līdzautore). M. Dičoka ir Rietumu universitātes (Western University, Ontario) asociētā profesore Kanādā, kā arī Toronto Universitātes Munka Ārlietu skolas zinātniskā līdzstrādniece. Pašlaik M. Dičoka kā vieslektore strādā Kijevas Mogiļanska akadēmijas Nacionālajā universitātē Ukrainā.