Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Komunikācijas fakultātes Socioloģijas un psiholoģijas katedra 28. martā no plkst. 9.30 līdz 10.45 RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16, C korpusa 1.a telpā) organizē Psiholoģijas un socioloģijas olimpiādi 12. klašu skolēniem. Olimpiādē var piedalīties arī 11. klašu skolēni, taču viņi nevar pretendēt uz galveno balvu.

Olimpiādes mērķis ir popularizēt psiholoģiju un socioloģiju vidusskolēnu vidū, sniedzot iespēju apliecināt savas zināšanas šajās jomās.

Olimpiādē būs divas sekcijas – psiholoģijas un socioloģijas. Dalībnieki var izvēlēties, kurā olimpiādes sekcijā piedalīties.

Olimpiādes darbus vērtēs RSU docētāju komisija, kas noteiks katras sekcijas uzvarētājus, kā arī 2. un 3. vietas ieguvējus.

Ikviens olimpiādes dalībnieks saņems nelielu dāvaniņu ar RSU simboliku. Otrās un trešās vietas ieguvēji saņem RSU suvenīrus pēc savas izvēles – otrās vietas ieguvēji 25 eiro vērtībā; trešās vietas ieguvēji 15 eiro vērtībā.

Pirmās vietas ieguvējs katrā no sekcijām saņem studiju maksas atlaidi savām studijām 1. kursā RSU attiecīgās jomas studiju programmā – profesionālā bakalaura studiju programmā „Psiholoģija” vai akadēmiskā bakalaura studiju programmā „Organizāciju un menedžmenta socioloģija”.

Psiholoģijas un socioloģijas olimpiādes nolikums