Preses relīzes

Vēl tikai 5. un 6. augustā var pieteikties pamatstudijām sociālajās zinātnēs Rīgas Stradiņa universitātē. Savukārt līdz 20. augustam joprojām var pieteikties maģistra studijām maksas un budžeta programmās.

Dokumentus var iesniegt RSU centrālajā ēkā, Dzirciema ielā 16, Rīgā, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Sociālo zinātņu studiju programmās RSU piedāvā studēt vairāk nekā 10 bakalaura programmās, kurās nākamajā akadēmiskajā gadā RSU piedāvās studēt arī vairākās jaunās programmās, piemēram, „Multimediju komunikācija”. Līdz šim studēt gribošo vidū pieprasītākās sociālo zinātņu studiju programmas RSU ir „Multimediju komunikācija”, „Tiesību zinātne”, „Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas”, „Starptautiskais mārketings un reklāma”, „Eiropas ekonomika un bizness”, „Žurnālistika”, „Sabiedriskās attiecības”, „Psiholoģija” un citas.

Savukārt sociālo zinātņu maģistra studijās RSU piedāvā apgūt septiņas programmas, starp kurām jauns saturs būs maģistra studiju programmai „Komunikācija un mediju studijas”.

Sociālajās zinātnēs, kas RSU tiek piedāvātas kā maksas studijas, RSU ir ņēmusi vērā studēt gribošo finansiālo rocību, ko ietekmējusi kopējā ekonomiskā situācija valstī. RSU ir izveidojusi sekmīgākajiem studentiem draudzīgu piedāvājumu. Sekmju ziņā labākajiem studentiem universitāte piedāvā līdz pat 50% atlaidi studiju maksai. Tāpat ir iespēja pieteikties un saņemt arī dažādas stipendijas.

Lai iesniegtu dokumentus studijām RSU, pirms tam ir jānomaksā reflektanta nodeva, kas ir 12 lati par prioritārās izvēles studiju programmu un 5 lati par katru nākamo studiju programmu.  Tāpat informāciju par studijām RSU var uzzināt Informācijas centrā, Dzirciema ielā 16, Rīgā, darbadienās 9:00-17:00 (tālruņa numurs – 67409105, e-pasts: infocentrsatrsu[pnkts]lv).

Par Rīgas Stradiņa universitāti:

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no vadošajām un modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. Tās 10 fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām jau 12 gadus ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. Rīgas Stradiņa universitātē kopumā studē vairāk nekā 6000 studentu no vairāk nekā 17 pasaules valstīm. Rīgas Stradiņa universitāte šogad atzīmēs 60. dibināšanas gadadienu.

Papildu informācija par RSU ir pieejama interneta mājas lapā www.rsu.lv. Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu radio „Runā Skaļāk” – http://runaskalak.lv.

Papildu informācijai: