Stipendijas

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) pašlaik norisinās akreditācija veselības aprūpes studiju virziena programmām. Tā kā no RSU neatkarīgu apstākļu dēļ procedūra ir ieilgusi, kavēti arī studējušo kredītu maksājumi. Situācija tiek pārraudzīta un jau šomēnes tiks atrisināta.

Atbilstoši akreditācijas procedūras prasībām RSU savlaicīgi – šā gada 11. aprīlī – iesniegusi Augstākās izglītības kvalitātes aģentūrā (AIKA) visu nepieciešamo informāciju.

RSU ir sazinājusies ar Swedbank, kas apliecinājusi, ka, tiklīdz akreditācija būs apstiprināta sistēmā, studējošo kredīti tiks izmaksāti.

Tā kā tuvākā AIKA sēde lēmuma pieņemšanai par studiju virzienu akreditāciju plānota 27. maijā, studējošo kredīta izmaksāšana varētu būt 30. un 31. maijā.