Darbiniekiem
Sports

Spēcīgākā sieviešu volejbola komanda Latvijā un Baltijā RSU/MSĢ, kuras sastāvā spēlē sešas Latvijas izlases spēlētājas, neapstājas pie sasniegtā un sper soli Eiropas virzienā, piesakot dalību Eiropas klubu Izaicinājuma kausā.

Aizraujošā un emocijām bagātā pirmajā CEV Izaicinājuma kausa spēlē pret AEK Athens (Grieķija) RSU/MSĢ piedzīvoja zaudējumu (1:3). Jau trešdien, 16. oktobrī, plkst. 19 Latvijas volejbola faniem un sporta līdzjutējiem būs lieliska iespēja RIMI Olimpiskajā centrā baudīt klātienē nākamo pirmās kārtas spēli, kurā RSU/MSĢ volejbolistes centīsies revanšēties.

AEK Athens iepriekšējā sezonā ierindojās trešajā vietā Grieķijas čempionātā un pirms diviem gadiem izcīnīja Grieķijas kausu. Viesu komandas sastāvā būs iespēja redzēt Japānas izlases cēlāju Aki Momī (Aki Momii), Čehijas Ekstralīgas labāko bloķētāju un uzbrucēju, 188 cm garo Veroniku Trnkovu. Komandas sastāvs papildināts arī ar Kazahstānas čempionāta labāko uzbrucēju serbieti Saru Sakradžiju un amerikānieti Zouī Veteringtoni (Zoe Weatherington), kas bija rezultatīvākā Puertoriko līgas spēlētāja.

Biļešu iegāde

spele_izaicinajuma_kauss_2024.jpg

rsu_msg_izaicinajuma_kauss_2024.png

RSU/MSĢ volejbola komanda

Bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam ieeja bez maksas.
Studentiem – 50 % atlaidi, uzrādot studentu apliecību.

Gaidīsim atbalstītāju pulkā ikvienu no jums!