2024. gada 23. septembrī plkst. 15 RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā aicinām uz ASV profesora Barija Franklina (Barry Franklin) vieslekciju Ceļvedis uz panākumiem, kurā dzirdēsiet atziņas no profesora izveidotā un īstenotā studiju kursa GPS to success (Central Michigan University) un 2022. gadā publicētās grāmatas ar tādu pašu nosaukumu.

Lekcija būs vērojama arī tiešsaistē.

Lasīt plašāk par lekcijas tēmu (angļu valodā)

Par vieslektoru

Barijs Franklins ir Preventīvās kardioloģijas un sirds rehabilitācijas centra direktors Viljama Bomonta Universitātes slimnīcā (William Beaumont University Hospital) Mičiganā, ASV, kā arī profesors fizioloģijas jomā Veina Valsts universitātes Medicīnas skolā (Wayne State University School of Medicine) un iekšķīgo slimību jomā Oklendas Universitātes Viljama Bomonta Medicīnas skolā (Oakland University William Beaumont School of Medicine).

Lasīt plašāk par prof. Bariju Franklin angļu valodā

Norises vieta

Telpa
B. Tetereva auditorijā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: