RSU Sociālo zinātņu fakultāte (SZF) pirmdien, 27. maijā, plkst. 13 aicina uz Filipīnu Republikas Ārlietu departamenta sekretāra palīdzes Eiropas lietās Marijas Elenas Algabres vieslekciju Filipīnu ārpolitika. Lekcija notiks RSU centrālajā ēkā, Senāta zālē.

Lekcija sniegs iespēju tuvāk iepazīt Filipīnu ārpolitikas prioritātes Eiropā, Filipīnu valsts nozīmi starptautiskajā arēnā, kā arī diskutēt par aktuālākajiem ārpolitikas notikumiem.

Lekcija organizēta SZF vieslektoru programmas ietvaros, nodrošinot studentiem iespēju regulāri klātienē tikties ar dažādu nacionālo un starptautisko institūciju politikas veidotājiem (politiķiem), izpildvaras pārstāvjiem, kā arī nozaru ekspertiem.

Filipīnas bija viena no pirmajām valstīm Āzijā, kas atzina Latvijas neatkarību jau 1991. gadā. Abu mūsu valstu attiecības ir pozitīvas un konstruktīvas. Politiskais dialogs galvenokārt notiek, sadarbojoties un tiekoties starptautisko organizāciju ietvaros. Kopš 2018. gada starp ES un Filipīnām ir noslēgts Partnerības un sadarbības līgums, tāpat aktīvi norisinās sarunas par Brīvās tirdzniecības nolīguma slēgšanu starp ES un Filipīnām.

Lekcijas valoda – angļu, norises ilgums – 60 min.

Visi interesenti laipni aicināti!

Norises vieta

Telpa
Senāta zālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: