jūn
RSU "Veselības ekspresis" Rīga-Sloka-Rīga
10:00 - 11:57

Piektdien, 8. jūnijā, plkst. 10.00 maršrutā Rīga–Sloka–Rīga dosies Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un AS Pasažieru vilciens organizētais RSU Veselības ekspresis, kas būs veltīts sauļošanās risku tēmai.

RSU un RSU Sarkanā Krusta koledžas medicīnas studenti pasažieriem piedāvās veikt kardiogrammu, noteikt ķermeņa masas indeksu, skābekļa daudzumu asinīs, stresa un miegainības riskus, kā arī informēs par melanomas rašanās riskiem un veselīgu dzīvesveidu. Šajā RSU Veselības ekspresī pirmo reizi piedalīsies RSU ārvalstu medicīnas studenti, kas dalīsies ar savām studiju laikā uzkrātajām zināšanām un prasmēm. RSU Veselības ekspresī būs arī iespēja konsultēties ar Derma Clinic Riga dermatologiem un veikt dermatoskopiju.

Veselibas-ekspresis-08.06.2018.jpg

Datums: