Eiropas Universitātes institūts (European University Institut, EUI) paplašināšanas programmas ietvaros Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) doktorantus aicina piedalīties seminārā Akadēmiskās pratības pārnese starp valodām – pētniecība daudzvalodu vidē.

Ar RSU Sociālo zinātņu pētījumu centra atbalstu organizētā semināra mērķis ir palīdzēt stiprināt doktorantūras pētnieku pārliecību par savu akadēmisko pratību daudzvalodu vidē. Seminārā tiks aplūkotas tādas tēmas kā akadēmiskā lasīšana un rakstīšana vairākās valodās, laika pārvaldība daudzvalodu pētniecībā, efektīva avotu izmantošana un pētniecības integritāte un pētījumu prezentēšana starptautiskajai pētnieku sabiedrībai kā vairāku valodu lietotājam.

Lai pieteiktos dalībai seminārā, aizpildiet reģistrācijas anketu līdz 31. oktobra plkst. 23.59.

Ņemot vērā semināra interaktīvo formātu, dalībnieku skaits ir ierobežots un reģistrācija notiek rindas kārtībā. Par semināra apmeklējumu dalībnieki saņems EUI paplašināšanas programmas sertifikātus.

Ja rodas jautājumi, rakstiet e-pastu wideningateui[pnkts]eu.

Norises vieta

Telpa
A-305.

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: