Kursa vadītājs:Inga Kaija
Mērķauditorija:Ārstniecība
Valoda:Angļu
Zinātnes nozare:Valodniecība

Apgūt bieži lietotu leksiku un padziļināt saziņas prasmes efektīvai pacienta izjautāšanai: sūdzības un slimības, tās ietekmējoši faktori, dzīvesveids; teikuma veidošana.

Pabeigts viens izvēles kurss latviešu valodā vai 5. semestra obligātais kurss latviešu valodā.

Veiksmīga studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs pielietot leksiku simptomu un to gaitas raksturošanai un nosaukt veselību ietekmējošus faktorus.

Veiksmīga studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs veidot jautājumus latviešu valodā par dažādiem simptomu aspektiem un uztvert atbildes būtību.

Veiksmīga studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs izmantot iepriekšējos latviešu valodas kursos iegūtās zināšanas, detalizēti iztaujājot pacientus par viņu sūdzībām.

Plānošanas periods:2024. gada rudens semestris
Medicīna, SSNMFz8MaģistrsIerobežota izvēle