Inovācijas
Konsolidācija
Darbiniekiem

Kas ir dizaina domāšana? Kā radošums var palīdzēt atrisināt dažādas problēmas? Kā praktiski izmantot dizaina domāšanu?

Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem saņemsi RSU biznesa inkubatora B-Space radošajā darbnīcā Dizaina domāšana.

dizaina_domasana_130924.png

Piektdien, 13. septembrī, plkst. 10 B-Space aicina piedalīties praktiskā darbnīcā un izzināt dizaina domāšanu. Dizaina domāšana ir problēmu risināšanas pieeja, kas centrēta uz lietotāju vajadzībām un radošiem risinājumiem. Darbnīcas laikā ne vien iepazīstināsim ar dizaina domāšanas pamatiem un labās prakses piemēriem, bet arī praktiski radīsim risinājumus konkrētam izaicinājumam, definējot galvenās problēmas, radot, prototipējot un testējot radošos risinājumus.

Pasākums notiks klātienē, RSU biznesa inkubatora B-Space telpās Rīgā, Vīlipa ielā 12, un tajā aicināts piedalīties ikviens Rīgas Stradiņa universitātes (RSU), Latvijas Sporta un pedagoģijas akadēmijas (LSPA) students, darbinieks, pētnieks vai akadēmiskā personāla pārstāvis, kā arī Daugavpils Universitātes (DU) un Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) studenti.

Darbnīca norit Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna projekta nr. KPVIS 5.2.1.1.i.0/2/24/I/CFLA/005 RSU iekšējā un RSU ar LSPA ārējā konsolidācija.

finanse_es_nacionalais_attistibas_plans.jpg