Darbiniekiem
Izstādes

Patlaban ir atvērts balsojums Latvijas sabiedrisko mediju Gada balvai Kilograms kultūras desmit nomināciju kategorijās. Kategorijā Starts nominantu vidū ir māksliniece Baiba Rībere – viņa savai pirmajai personālizstādei Mierpilns uz medicīniskās marles izšuvusi savā darbavietā, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Anatomijas muzejā, ieraudzītās sejas. Balsošana ilgs līdz 24. maijam.

Sejas uz auduma pārceļojušas no muzeja eksponātu traukos ieraudzītajiem vaibstiem, ar mākslinieciskiem līdzekļiem atgādinot, ka aiz katra anonīmā eksponāta ir cilvēks. B. Rīberes izstāde, kas RSU Anatomijas muzejā bija apskatāma gandrīz divus mēnešus, no šā gada 29. februāra līdz 27. aprīlim, ir labs piemērs, kā muzejs mērķtiecīgi savieno mākslu un medicīnas vēsturi, lai pirmā viesošanās muzeja apmeklētājiem nebūtu pēdējā.

Plašāk par izstādi (lsm.lv)