Inovācijas
Konsolidācija
Darbiniekiem

Lietotnes, gadžeti un viedās ierīces. Vai zini, kādas ir tehnoloģiju tendences medicīnas un veselības aprūpes jomās? Trešdien, 16. oktobrī, pievienojies RSU biznesa inkubatora B-Space semināram Medicīnas, veselības un veselīga uztura tehnoloģijas. Semināra pirmajā daļā tehnoloģiju entuziasta Kristapa Skuteļa vadībā uzzināsi, kā un kādas modernās tehnoloģijas tiek izmantotas veselības un medicīnas jomās un smelties iedvesmu tehnoloģiju izmantošanai savā ikdienā, karjerā un biznesā. Semināra otrajā daļā varēsi izmēģināt arī savu roku praktiskos uzdevumos.

Semināra dalībnieki tiks gaidīti klātienē RSU B-Space telpās Vīlipa ielā 12, bet interesentiem tiks sniegta iespēja pievienoties nodarbībai arī attālināti. Seminārs notiks angļu valodā.

Par lektoru

Kristaps visu savu apzinīgo mūžu seko līdzi modernajām tehnoloģijām, uz savas ādas izmēģina gadžetus, auto un par pieredzēto informē Latvijas lasītākajā tehnoloģiju blogā Kursors.lv, radio Star FM, televīzijā un sociālajos medijos. Cilvēks gadžets.

Seminārs tiek organizēts Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna projektā RSU iekšējā un RSU ar LSPA ārējā konsolidācija (nr. 5.2.1.1.i.0/2/24/I/CFLA/005).