Inovācijas
Darbiniekiem
Profesionālā pilnveide medicīnā un veselības aprūpē
EIT Health

Kā veiksmīgi realizēt Med Tech biznesu? Mācies no labākajiem nozarē! UniLab sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti un EIT Health centru (EIT Health RIS Hub in Latvia) aicina izzināt Med Tech biznesa tapšanu un aizkulises Entrepreneuarial Gene pasākumā "Kā veiksmīgi realizēt Med Tech biznesu", kura laikā pieredzējuši medicīnas tehnoloģiju uzņēmēji dalīsies ar saviem veiksmes noslēpumiem un sniegs praktiskas prasmes pārdošanā.

8. oktobrī plkst. 15–18 Rīgā, Vīlipa ielā 12 (RSU Inovāciju centrā)

Pasākuma laikā industrijas uzņēmēji Didzis Rūtītis (Sepsiscan) un Jānis Kondrats (Exonikus) dalīsies savā pieredzē, savukārt Vadims Vakarjuks (Exomedia) vadīs prakstisku darbnīcu, kas ļaus izprast Med Tech biznesa attīstības un pārdošanas stratēģijas.

Uz pasākumu aicināti studenti, pētnieki, akadēmiskais personāls, kā arī ik viens, kuru interesē medicīnas tehnoloģiju uzņēmumu veidošana un veiksmīga realizēšana tirgū.

Reģistrējies dalībai!

medtech_event_08102024.png

Pasākums tiek organizēts Rīgas valstspilsētas pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta programmas Rīgas jaunuzņēmumu ekosistēmas atbalsta programmas ietvaros ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta veselības aprūpes zināšanu un inovāciju kopienas (EIT Health) atbalstu.