Inovācijas
Darbiniekiem
Iekšējā konsolidācija

Jau šo piektdien, 20. septembrī, nāc uz RSU biznesa inkubatora B-Space radošo darbnīcu Sports un bizness, kurā plānota lekcija un praktiska darbošanās!

Darbnīcas pirmajā stundā gaidāma tehnoloģiju entuziasta Kristapa Skuteļa lekcija, kuras laikā varēs uzzināt vairāk par to, kādas modernās tehnoloģijas tiek izmantotas profesionālajā un amatieru sportā, kā arī iepazīt šīs jomas tehnoloģiju attīstības tendences. Darbnīcas otrajā daļā gaidāma praktiska darbošanās sporta un tehnoloģiju jomā.

Par lektoru

Kristaps visu savu apzinīgo mūžu seko līdzi modernajām tehnoloģijām, uz savas ādas izmēģina gadžetus, auto un par pieredzēto informē Latvijas lasītākajā tehnoloģiju blogā Kursors.lv, radio Star FM, televīzijā un sociālajos medijos. Cilvēks gadžets.

Darbnīca tiek organizēta Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna projektā RSU iekšējā un RSU ar LSPA ārējā konsolidācija (nr. 5.2.1.1.i.0/2/24/I/CFLA/005).

finanse_es_nacionalais_attistibas_plans.jpg