Absolventiem

Foto no RSU LSPA arhīva

RSU Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti 2. oktobrī kvalifikācijā Vadītājs sporta jomā tikās ar Ministru prezidentes Evikas Siliņas padomnieku attīstības un pārmaiņu vadības jautājumos, RSU LSPA absolventu Edgaru Pukinsku, kurš studiju kursā Sporta organizācijas vadība studējošos iepazīstināja ar valsts nozīmi sporta nozares pārvaldībā, kā arī valsts īstenotās sporta politikas mērķiem un uzdevumiem.

edgars_pukinsks_rsu_lspa01-lead-griezta02.jpg

edgars_pukinsks_rsu_lspa03-lead.jpg

Studentiem un visiem interesentiem tā bija unikāla iespēja iegūt padziļinātu ieskatu valsts pārvaldības procesos un starpnozaru jautājumos, kas saistīti ar sporta un uzņēmējdarbības vides attīstību.

Īpaši plaša diskusija starp premjeres padomnieku un studentiem izvērtās par sporta nozares finansēšanas principiem, kā arī sporta skolu un privāto sporta klubu darbības mērķiem un uzdevumiem.

edgars_pukinsks_rsu_lspa04-lead.jpg

Edgars Pukinsks savā amatā pārrauga stratēģiskus jautājumus, kas saistīti ar dažādu nozaru attīstību un sadarbību, īpašu uzmanību pievēršot izglītības un sporta nozaru attīstībai.