Pirmdien, 26. augustā, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) sāka jauno studiju gadu un sveica jaunuzņemtos vietējos un ārvalstu pirmā kursa studentus. Šogad pirmo reizi studentu pulkā sveicām arī RSU Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pirmkursniekus.

Imatrikulācijas ceremonijā studentus sveica un ceļa vārdus studijām teica RSU rektors prof. Aigars Pētersons, kā arī fakultāšu dekāni un prodekāni. Studenti baudīja dziedātājas Būū, RSU TDA “Ačkups” un jauktā kora “Rīga” priekšnesumus, kā arī RSU LSPA docenta Sergeja Saulīša un viņa studentu tekvon-do paraugdemonstrējumu.

Pēc pasākuma svinīgās daļas studenti tikās ar fakultāšu pārstāvjiem un iejutās RSU atmosfērā, lai sāktu jauno darba cēlienu.

Rīgas Stradiņa universitāte novēl visiem darbīgu jauno studiju gadu!