Tradicionālie pasākumi

Foto: Dinija Paula Niedra un RSU foto

Lai sportiskā garā iesāktu studiju gadu RSU Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (RSU LSPA), 1. kursa studenti 17. septembrī pulcējās tradicionālajos Hērakla svētkos. Šis pasākums ne tikai simbolizē jauno studentu iesaistīšanos akadēmiskajā dzīvē, bet arī iepazīstina ar RSU LSPA plašajām sporta un akadēmiskajām tradīcijām.

Pasākumu organizēja RSU LSPA Studējošo pašpārvalde kopā ar rekreācijas specializācijas studentiem un asociēto profesori Ingrīdu Smuko, kura vada kvalifikācijas programmu Rekreācijas speciālists. Iedvesmojoties no senajām Olimpiskajām spēlēm, pasākuma dalībnieki piedalījās dažādos prāta un veiklības pārbaudījumos, kas veicināja komandas garu un studentu savstarpējo sadarbību.

Hērakla svētku kulminācija bija svinīgā 1. kursa studentu iesvētīšana, simbolizējot viņu oficiālu uzņemšanu RSU LSPA studentu saimē. Jaunie studenti Hēraklam deva svinīgo zvērestu, solot izziņas prieku, aktīvu dalību sporta aktivitātēs un akadēmijas tradīciju godāšanu.

Pasākuma mērķis ir radīt jaunajiem studentiem piederības sajūtu akadēmiskajai videi un RSU LSPA kopienai, vienlaikus iepazīstinot viņus ar RSU LSPA tradīcijām.

Hērakla lomā iejutās RSU LSPA maģistrantūras students Valts Freibergs, viņam asistēja 4. kursa studentes Adrija Alondere un Evelīna Zelča.