Sabiedrības veselība

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Tālākizglītības fakultāte šomēnes sāk regulāru lekciju ciklu Jautājiet, mēs atbildēsim – mīti un patiesība par veselību, kurā reizi mēnesī veselības nozares profesionāļi lasīs lekcijas par veselīgu uzturu, pirmo palīdzību nelaimes gadījumos, bērnu veselību un vakcināciju un citiem jautājumiem. Lekcijas paredzētas vecākiem, vecvecākiem, kā arī ikvienam, kam rūp savas ģimenes un līdzcilvēku veselība.

RSU Tālākizglītības fakultātes dekāne asoc. prof. Ilze Grope uzsver: "Mums ir svarīgi ne tikai izglītot topošos veselības aprūpes speciālistus, bet arī visu sabiedrību, jo veselīgs dzīvesveids, kā arī izpratne un zināšanas par savu veselību sākas ģimenē. Esam gandarīti, ka varam piedāvāt sabiedrībai uzzināt vairāk par tēmām, kas pašlaik veselības jomā ir ļoti aktuālas."

Pirmā lekcija Kāpēc mazuļi raud un kā vecāki var palīdzēt, ko lasīs ģimenes psiholoģijas centra Līna psiholoģe Vita Kalniņa, notiks 29. martā no plkst. 18.30 līdz 20.00 Rīgas Stradiņa universitātē Dzirciema ielā 16, 2. auditorijā. Lekcijā psiholoģe stāstīs par to, kādi ir biežākie mazuļu raudāšanas iemesli, kādi ir piemēroti veidi, kā uz to reaģēt, un cik svarīga bērniem ir vecāku fiziska un emocionāla klātbūtne. Pieteikšanās lekcijai – līdz 23. martam pa e-pastu kursiatrsu[pnkts]lv. Dalības maksa – 5 EUR.

Lekciju cikla programma