Starptautiskā sadarbība

Ik gadu 15. martā tiek atzīmēta Starptautiskā sociālā darba diena. Šāgada aktualitāte ir cilvēka cieņas un vērtības veicināšana. Atzīmējot šos sociālā darba svētkus, Labklājības un sociālā darba katedra aicina interesentus piedalīties vairākos pasākumos.

• 15. un 16. martā apmeklēt Ružomberokas Katoļu universitātes (Slovākija) docenta Daniela Markoviča vieslekcijas, kas veltītas aktualitātēm sociālajā darbā. 15. martā no 16.00 līdz 19.00 lekcija ir veltīta tēmai Methods of Group Work in Social Work un Irregular Migration in Europe, bet 16. martā no 15.00 līdz 17.00 – lekcija Coaching in Social Work.
  • Vieslekcijas notiks RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā Anniņmuižas bulvārī 26a, 145. auditorijā. Tiem, kas plāno apmeklēt vieslekcijas, lūgums par to informēt Labklājības un sociālā darba katedras mācību procesa organizatori Anitu Ābeli (anita[pnkts]abeleatrsu[pnkts]lv (anita[dot]abele[at]rsu[dot]lv))
  • Atsaucoties Eiropas Sociālā darba skolu asociācijas ierosinājumam, aicinām sagatavot video sveicienu Eiropas sociālajiem darbiniekiem
  • 15. martā aicinām tiešsaistes režīmā piedalīties konferencē, kas veltīta bēgļu tematikai Refugees and Displaced Persons: the Role of Social Work

social-work-day16.jpg