Darbiniekiem

Ceturtdien, 10. novembrī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studenti un citi interesenti aicināti uz vieslekciju The Importance of Failing Smart for Innovation, kuru piedāvā Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta (MIT) docētāji – dr. Andžali Sastri (Anjali Sastry) un profesors Džons Brisons (John Brisson). Vieslekcija norisināsies Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra Tetereva auditorijā no plkst. 12 līdz 14.

Vieslekcija norit plašākas vizītes ietvaros, kuru no 9. līdz 12. novembrim rīko Rīgas Biznesa skola un Izglītības un zinātnes ministrija (IZM). Tās laikā Latvijā ASV eksperti no MIT piedalīsies IZM rīkotajā seminārā The Role of Universities in the Development of Innovation Ecosystems. MIT jau daudzus gadu desmitus ir vadošā izglītības un pētniecības iestāde pasaulē, un tās mērķis ir atbalstīt arī citas augstskolas un stiprināt to kapacitāti. Tāpēc MIT ir izveidota īpaša struktūrvienība – Abdul Latif Jameel World Education Lab (J-WEL), kas veicina globālu sadarbību. IZM rīkotā semināra mērķis ir nodrošināt valsts augstskolu padomēm un izglītības jomas vadītājiem iespēju iegūt pasaules līmeņa ieskatu izglītības inovācijās. Latvijā patlaban tiek veidota MIT Lab – platforma inovācijām augstākajā izglītībā.