Sports

Pagājušajā nedēļas nogalē, 19. maijā, Rimi Rīgas maratonā piedalījās arī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) kuplā komanda – gan studenti, gan darbinieki –, pārstāvot universitāti visās disciplīnās – maratonā, pusmaratonā, piecu un desmit kilometru distancē.

maratons_2024_03.png

Daļa no RSU maratonistu komandas

Šogad Rimi Rīgas maratonam no RSU pavisam pieteicās 166 dalībnieki, no kuriem startēja 125.

Maratonā piedalījās 14 dalībnieki, no kuriem labākais rezultāts RSU komandā bija Ievai Pūcei – 120. vieta (4:12'17"), savukārt pusmaratonā piedalījās 50 dalībnieki, no kuriem labākā mūsu komandā bija Marina Guldimane (Marina Guldimann) no Vācijas (1:28'23"). 10 km distancē piedalījās 36 dalībnieki, no kuriem 37. vietā ierindojās Sanija Reičela (49'41"), bet piecu kilometru distancē startēja 25 dalībnieki, no kuriem Laura Briede ierindojās 62. vietā (24'04").

Universitātes komandas dalību maratonā koordinēja RSU Sporta klubs.