Absolventiem
Darbiniekiem
Skolēniem
Tradicionālie pasākumi

Sestdien, 10. augustā, no plkst. 11 līdz 17 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Anatomijas muzeja pagalmā (Kronvalda bulvārī 9) jau otro gadu pēc kārtas notiks Anatomijas muzeja Tirgusdiena. Šoreiz tajā dažādus darinājumus anatomiskās noskaņās piedāvās ap 20 tirgotāju, kurus rūpīgi izvēlējušies muzeja darbinieki.

Muzeja Tirgusdienā piedalīsies radītāji, amatnieki, mākslinieki, grāmatnieki un kolekcionāri – visi tie, kuriem sirdij tuvs ir  anatomiskais un neparastais.

Būs iespējams iegādāties rokām darinātas rotas, dizaina priekšmetus, anatomiskas noskaņas aksesuārus, dekorus, mākslas darbus, anatomiskās ilustrācijas, jaunas un vecas grāmatas, medicīniskos priekšmetus un ķirurģiskos instrumentus.

Anatomijas muzeja Tirgusdienā pēc atkārtotiem muzeja apmeklētāju pieprasījumiem atgriezīsies muzeja dižpārdoklis – magnētiskās ausis.

rsu_am_tirgusdiena_afisa-lead.jpg

am_turgusdiena_auss_kvadrats-lead.jpg

Visas dienas garumā būs atvērtas un apmeklētajiem pieejamas arī Anatomijas muzeja ekspozīcijas.