Struktūrvienība: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Kursa vadītājs:Inta Bula-Biteniece
Studiju tips:Pilna laika
Līmenis:Īsā cikla (Pirmā līmeņa)
Mērķauditorija:Sporta treneris; Pedagoģija
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Sporta zinātne

Mērķis sekmēt studentu profesionālās kompetences attīstību mācīšanas un mācīšanās organizācijā un vadībā dažādības kontekstā.

Vispārējā vidējā izglītība.

1. Iekļaujošas, bērncentrētas, drošas, ergonomiskas un attīstošas Studiju vides veidošanas likumsakarības.
2. Studiju procesa plānošana, īstenošana un bērnu snieguma vērtēšana.
3. Pedagoģijas vēstures un zinātnes aktualitātes un jaunākie pētījumi izglītībā.

4. Noteikt aktuālus izglītības problēmu cēloņus ikdienas darbā un plānot mērķtiecīgu to risinājumu.
5. Paust konstruktīvu attieksmi, diskutēt par pedagoģiskās darbības ieguldījumu bērnu dzīves kvalitātes uzturēšanā, demonstrējot sadarbības un komunikācijas prasmes.

6. Identificēt bērnu individuālās vajadzības un izvirzīt konkrētus sasniedzamos mācīšanās mērķus, definēt sasniedzamos rezultātus, izvēlēties Studiju metodes un plānot starpdisciplināru, individualizētu un personalizētu Studiju procesu.
7. Veidot skaidrus snieguma un izaugsmes vērtēšanas kritērijus un pārbaudes veidus.
8. Analizēt mācīšanās rezultātus un sekot bērna izaugsmei, identificēt mācīšanās snieguma uzlabošanai nepieciešamos atbalsta pasākumus.

Plānošanas periods:2024. gada rudens semestris
Sporta un izglītības speciālists (pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists izglītībā), PVAS 1Pirmais līmenisObligātsKatrīna Volgemute
Sporta un izglītības speciālists (pirmsskolas sporta skolotājs), PSS 1Pirmais līmenisObligātsKatrīna Volgemute
Sporta un izglītības speciālists (sporta veida treneris), SVT 1Pirmais līmenisObligātsKatrīna Volgemute