Darbiniekiem
Sports

Foto no RSU Sporta kluba arhīva

Sestdien, 12. oktobrī, tika aizvadīts pirmais RSU Sporta kluba rīkotais pārgājiens studentiem un darbiniekiem. Laikapstākļi lutināja, un baudīt zelta rudeni Saulkrastos bija ieradies brangs pulks RSU darbinieku un gan latviešu, gan ārvalstu studentu.

Kopumā mērojām aptuveni  8–10 km distanci pa skaisto Saulrieta taku no Baltās kāpas līdz Saulkrastu centram, kur visa maršruta garumā gar vienu pusi šalkoja jūra, gar otru – priežu mežs un kāpas.

rsu_pargajiens_12102024-02.jpg

Saulrieta taka ir reljefaina, tāpēc fiziski šķita, ka takas maršruts ir garāks. Šķērsojām leģendāro Saules tiltiņu un Pēterupi, iepazināmies ar jauno piejūras infrastruktūru, centra pludmales laukumā ieturējām pikniku. Tālāk pēc vēlēšanās nedaudz šaurākā lokā devāmies pa pilsētu, pa Saulkrastu Mežaparku līdz estrādei un Saulkrastu stacijai.

rsu_pargajiens_12102024-03.jpg

Laiks un saule mūs lutināja, esam enerģijas pilni turpināt iesākto akadēmisko gadu!

Nākamais pārgājiens plānots 18. janvārī.