SZF
MF
ZF
Konferences, semināri

21. maijā noritēja Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedras rīkotā starpkatedru starpdisciplinārā akadēmiski praktiskā ikgadējā konference katedrā realizēto 17 studiju kursu izskatīšanai, papildināšanai un pilnveidošanai.

pmpk_konference_03.jpg

Konference tika atklāta ar katedras vadītājas doc. Guntas Ancānes uzrunu, kam sekoja īpašo viesu Medicīnas fakultātes dekānes profesores Janas Pavāres un profesora Māra Taubes uzrunas.

Konferences programmā bija iekļauti pieci tematiskie bloki (skat. programmu):

1. Akadēmiskā informācija un atgriezeniskā saite starpdisciplinārā aspektā;
  2. Medicīnas fakultātes un Veselības un sporta zinātņu fakultātes studiju programmas Vecmāte studiju kursi;
  3. Zobārstniecības fakultātes studiju kursi;
  4. Veselības un sporta zinātņu fakultātes un Farmācijas fakultātes studiju kursi;
  5. Sabiedrības veselības programmas un Sociālo zinātņu fakultātes studiju kursi.

pmpk_konference_01.jpg

Prof. Jana Pavāre uzrunā konferences dalībniekus

pmpk_konference_04.jpgPirmais bloks bija veltīts atgriezeniskajai saitei par katedras realizētajiem studiju kursiem, kurā prof. Anda Brinkmane un lekt. Ilze Blūmentāle (attēlā) prezentēja audiologopēdijas, zobārstniecības un zobu higiēnistu programmas studentu ieguvumus un turpmākās nepieciešamības to studiju kursos.

Pārējos blokos katedras docētāji doc. Artūrs Utināns, dr. Laura Valaine, dr. Oļegs Plesunovs, dr. Artūrs Miksons, dr. Elīna Zelča, dr. Laura Bubko, dr. Lelde Logina, dr. Romāns Beskrovnijs, dr. Lelde Smilte-Breča, dr. Līva Mača un dr. Annija Gabriela Roze prezentēja savu redzējumu par liekamajiem akcentiem un veicamajiem uzlabojumiem attiecīgajos studiju kursos, kā arī analizēja studentu atsauksmes un turpmākās vajadzības.

Katra bloka noslēgumā notika diskusiju, kurā piedalījās visi klātesošie, rezumējot veicamos uzlabojumus, savukārt konferences beigās tās organizētāja un vadītāja doc. G. Ancāne sniedza kopsavilkumu.

Konferencē gūtie secinājumi

• Studenti augstu vērtē katedras realizētos studiju kursus, uzsverot to nozīmīgumu gan klīniskajā praksē, gan personīgajā dzīvē
  • Konferencē prezentētie un diskusijās piedāvātie uzlabojumi būs par pamatu, aktualizējot studiju kursus 2024./2025. akadēmiskajam gadam

pmpk_konference_05.jpg

Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedras kolektīvs ar tās ilggadējo vadītāju doc. Guntu Ancāni (piektā no labās)

Sirsnīgs paldies par dalību Medicīnas fakultātes dekānei profesorei Janai Pavārei, katedras jaunievēlētajam vadītājam profesoram Mārim Taubem, profesorei Andai Brinkmanei, lektorei Ilzei Blūmentālei un visiem katedras docētājiem.