Darbiniekiem
Tradicionālie pasākumi

Sestdien, 7. septembrī, Rīgas Latviešu biedrības namā gan darbinieki, gan studenti un īpaši aicinātie viesi Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Akadēmiskajā ballē godināja augstskolas akadēmiskās tradīcijas un svinēja mūsu sasniegumus. Pasākuma oficiālajā daļā notika RSU Gada balvas un Absolventu asociācijas balvas pasniegšana.

Atklājot balli, RSU rektors prof. Aigars Pētersons atgādināja, ka ceļā uz izcilību RSU vislielākā vērtība ir darbinieki un viņu darbaspējas, un pēc cītīga darba nepieciešama arī atelpa un padarītā nosvinēšana. Klātesošos ar uzrunām sveica arī veselības ministrs Hosams Abu Meri un RSU padomes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš.

Pēc svinīgajām uzrunām tika pasniegta Gada balva deviņās nominācijās izcilākajiem studentiem, darbiniekiem, zinātniekiem un struktūrvienībām, kā arī balva par mūža ieguldījumu. Savu balvu pasniedza arī RSU Absolventu asociācija.

• Gada students: studiju programmas Medicīna piektā gada students Roberts Kārkliņš
  • Gada maģistrants: studiju programmas Sociālais darbs studente Vita Redenka
  • Gada rezidents: studiju programmas Rezidentūra medicīnā ģimenes medicīnas specialitātes otrā gada rezidente Daina Malinsa
  • Gada doktorants: studiju programmas Veselības aprūpe apakšprogrammas Medicīna trešā gada doktorante Zane Lucāne
  • Gada docētājs: Medicīnas fakultātes Patoloģijas katedras vadītāja prof. Ilze Štrumfa
  • Gada zinātnieks: Medicīnas fakultātes Bioloģijas un mikrobioloģijas katedras docētāja Madara Auzenbaha
  • Gada struktūrvienība: Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs
  • Gada administrācijas darbinieks: Zinātnes departamenta Zinātnes administrācijas nodaļas zinātnes iepirkumu konsultante, vadošā pētniece Inga Kempa
  • Balva par mūža ieguldījumu piešķirta Sociālo zinātņu fakultātes emeritētajai profesorei Ilgai Kreitusei

Savu balvu pasniedza arī Absolventu asociācija, un to šogad saņēma ārste ginekoloģe, dzemdību speciāliste Elizabete Pumpure, kura ir RSU docētāja, vada divus studiju priekšmetus programmā vecmātēm, arī aktīvi izglītojas un piedalās starptautiskās konferencēs, vienlaikus praktizē gan Rīgā, gan reģionā.

Tradicionāli balle sākās ar polonēzi. Pēc pirmās deju tūres viesi vēroja deju kluba Evita priekšnesumu. Pārējo svētku vakaru dalībnieki pavadīja sarunās, dejās un aizraujošās aktivitātēs.

Latviešu biedrības nama Lielajā zālē un Zelta zālē muzicēja Bigband Jelgava Raita Ašmaņa vadībā, Daumants Kalniņš, Rūta Dūduma-Ķirse, Mazais Princis, Papīra lidmašīnas un DJ Kārlis Ķilkuts, savukārt Baltajā zālē notika radošas aktivitātes un meistarklases.

Ikviens balles viesis varēja sevi iemūžināt foto stūrītī.

Pasākumu vadīja aktieri Agnese Budovska un Gints Andžāns.