Tradicionālie pasākumi

Tuvojas greznākais un nozīmīgākais Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes pasākums – 30 gadu jubilejas svinības, kas sāksies 21. aprīlī plkst. 19 Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā (Uzvaras bulvārī 2A, Rīgā) ar Gada balvas Zelta pakavs pasniegšanas ceremoniju un turpināsies plkst. 22 ar Pavasara balli līdz rīta gaismai.

sp_zelta_pakavs_2023_vertikala.jpg

Studējošo pašpārvalde Gada balvas Zelta pakavs 2023 pasniegšanas ceremonijā godinās izcilākos cilvēkus, notikumus un organizācijas, pasniedzot balvu 11 nominācijās. Nominantu izvirzīšana balvai notika no 3. līdz 11. aprīlim, bet līdz 18. aprīlim vari nobalsot par nominantiem.

Gada balvas Zelta pakavs 2023 nolikums

Ieeja pasākumā ar ielūgumu.

Gada balvas ceremonijas un Pavasara balles ģērbšanās etiķete jeb dreskods: smokings pēc izvēles (Black tie optional).

Dreskods: "Black tie optional"

Black tie ir vidēji formāls tērps, kas piemērots vakara pasākumiem, bet black tie optional nozīmē, ka nav obligāti nepieciešams ievērot pilnīgi visas šī dreskoda prasības un ir pieļaujamas atkāpes, piemēram, smokinga vietā var vilkt elegantu uzvalku.

Black tie elementi vīrietim ir balts uzvalka krekls, melns tauriņš, veste vai auduma josta un smokings melnā vai tumši zilā krāsā.

Black tie elementi sievietēm: vakara apavi, vakarkleita bez piedurknēm garumā līdz potītēm vai nedaudz virs tām. Kā aksesuārus var izmantot plecu šalli un cimdus. Tomēr mūsdienās black tie elementi sieviešu apģērbos nedaudz mainījušies, kļūdami liberālāki, līdz ar to sievietes var tērpties arī svinīgā kokteiļkleitā un lielisks variants būs mazā melnā vakarkleita (garums var būt arī zem ceļgala, un krāsa var būt arī tumši zila, zaļa, violeta u. c.). Var izvēlēties arī divdaļīgu tērpu, piemēram, svārkus un korseti.

Atcerieties, ka korseti kopā ar biksēm, pēc etiķetes, nedrīkst savienot un zābakus uz šāda veida pasākumu nedrīkst vilkt!

Pavasara balles biļešu cenas

• No 12. aprīļa līdz 20. aprīlim: RSU studentiem – EUR 4,20; citu augstskolu studentiem – EUR 6,20
  • Pasākuma dienā, 21. aprīlī, līdz plkst. 19.00: RSU studentiem – EUR 6,20; citu augstskolu studentiem – EUR 8,20
Ja tev ir ielūgums uz Gada balvas Zelta pakavs ceremoniju, atsevišķu biļeti uz Pavasara balli nevajag.