Darbiniekiem
Sports
Tradicionālie pasākumi

Trešdien, 12. jūnijā, godinājām aizvadītās sporta sezonas veiksmīgākos Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) sportistus un komandas, kā arī viņu trenerus. Sezonas laikā izcīnītas 52 medaļas dažāda mēroga sacensībās tādos sporta veidos kā pauerliftings, peldēšana, estētiskā grupu vingrošana, basketbols un volejbols.

RSU sportisti 2023./2024. sezonā mirdzējuši zeltā – iegūtas zelta medaļas gan Latvijas sacensībās (Latvijas universiādē un čempionātos), gan starptautiskā mērogā (Baltijas čempionātā un Eiropas studentu čempionātā).

Sieviešu volejbola komanda

RSU un Murjāņu Sporta ģimnāzijas apvienotā sieviešu volejbola komanda ieguva zelta godalgu Latvijas universiādē, zeltu Latvijas čempionātā un Baltijas līgas čempionātā.

Komandas galvenā trenere Inguna Minusa, trenere Inga Ikauniece, fizioterapeite Luisa Dombrovska, fiziskās sagatavotības treneris Andris Eikens, statistiķis Toms Šķepasts un komandas menedžeris Kaspars Šķepasts. Zelta meitenes: Megija Grundmane, Emīlija Tralmaka, Katrīna Ķetlere, Kristīna Iskorostenska, Anna Kovala, Beatrise Barone, Linda Šteinberga, Katrīna Struka, Karmena Struka, Elvita Dolotova, Grēta Jirgena, Alise Juršāne-Pinķe, Bonija Runce, Alvīne Krumholce, Laura Kristīne Vāvere, Kristīne Leskinoviča, Anastasija Postnova, Zaiga Kalvāne, Luīze Skudra, Katrīna Krustkalne, Monta Urbāne, Inita Gūtmane, Felicita Trokša, Samanta Leona un komandas kapteine Agija Ankevica.

Latvijas sieviešu valstvienības izlasēs no RSU/ MSĢ pārstāv 13 spēlētājas.

Vīriešu basketbola komanda

Vīriešu basketbolā RSU/ VEF Rīga komanda šogad izcīnīja zelta medaļas Latvijas universiādē. Komandas treneris Krists Pīternieks, fiziskās sagatavotības treneris Kaspars Reikmanis un fizioterapeits Kārlis Kristiāns Dundurs. Spēlētāji: Artūrs Vuciņš, Dāvis Matīss Žilde, Ginters Ansis Blumbergs, Justus Schuh, Ņikita Kuzņecovs, Pēteris Pinnis, Pēteris Salmiņš, Rihards Ginters, Rihards Ozoliņš, Rihards Rācenājs, Rihards Zariņš, Roberts Vēveris, Edgars Lācis, Māris Gulbis, Kārlis Kaugurs.

Sieviešu basketbola komanda

Sieviešu basketbola komanda RSU šogad izcīnījusi godalgotas vietas 3x3 basketbolā, zelta medaļu Latvijas universiādē un sudraba medaļu Latvijas čempionātā.

Komandas treneris Mārcis Pliens, fiziskās sagatavotības treneris Kaspars Reikmanis, fizioterapeite Līga Folkmane-Eglīte. Godalgotās spēlētājas: Anita Megija Miķelsone, Paula Cirša, Hilda Dārta Snipe, Marta Blūma, Liza Čumika, Ieva Stefānija Tomiņa, Una Šteinharde, Elza Bieriņa, Zelma Mālmane, Alise Bruzinska, Jete Nulle, Beāte Feldmane, Aleksa Skudra, Liene Liše un komandas kapteine Luīze Šepte.

Pauerliftings

Ar medaļām apbalvotie pauerliftingā: Hugo Prauliņš (zelts starptautiskajās SELL studentu spēlēs un sudrabs Latvijas universiādē spēka trīscīņā); Olafs Ozoliņš (bronza Latvijas čempionātā spēka trīscīņā, zelts Latvijas universiādes spiešanā guļus un spēka trīscīņā), Reinis Ratnieks (zelts Latvijas univerisādē spiešanā guļus, zelts Latvijas čempionātā spēka trīscīņā un zelts Eiropas studentu kausā spēka trīscīņā).

Peldēšana

Peldētāji savukārt šogad tikuši pie 18 medaļām. Godalgotie: Kristiāna Maskava-Pudāne, Elīna Beinere-Tjutjunova, Reinis Eduards Paulis, Francis Daniels Veģeris, Reinis Ričards Ivuškāns un Zenons Beļskis.

Estētiskā grupu vingrošana

Estētiskajā grupu vingrošanā sieviešu komanda izcīnījusi zelta medaļas Latvijas čempionātā un atklātajā Rīgas čempionātā. Treneres Marutas Hofertes vadībā tās ir Kristīne Škola, Hanna Hansone, Luīze Sviķe, Diāna Kļaviņa, Svetlana Lazareva un Annika Hollmena.