Darbiniekiem
Konferences, semināri
Tradicionālie pasākumi

No 17. līdz 21. jūnijam Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) norisinās ikgadējā vasaras skola Datu analīze, modelēšana un simulācijas veselības aprūpē. Tā tiek organizēta RSU Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) maģistra studiju programmas Veselības vadība ietvaros.

Nodarbības vada seni RSU sadarbības partneri un izcili vasaras skolas tēmu eksperti: Tventes Universitātes (Nīderlande) profesors Sebastians Račubs (Sebastian Rachuba), Apollon Lietišķo zinātņu universitātes (Brēmene, Vācija) profesors un RSU viesprofesors Olavs Gets (Olav Götz), kā arī RSU asociētā profesore SZF veselības vadības programmu grupas vadītāja Daiga Behmane.

Vasaras skolas dalībnieki gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbībās apgūs modelēšanu un simulācijas veselības aprūpes procesu vadībā, simulācijas pētījuma veikšanas soļus, datu analīzi, simulācijas modeļu pārbaudi un apstiprināšanu, bāzes scenārija un vadīšanas eksperimentu modelēšanu.

Nodarbībās tiks izmantota pasaulē plaši zināmā diskusiju metode Pasaules kafejnīca (World Cafe) kurā sarunas notiek pie vairākiem galdiem un katrs dalībnieks aktīvi piedalās izvirzīto jautājumu apspriešanā.

Vasaras skola ir jau par tradīciju tapusi ikgadēja pētnieku, nozares ekspertu, docētāju un studentu tikšanās, kuras laikā dalībnieki praktiski apgūst ekonomiskās analīzes metodes un to izmantošanu veselības sektora procesu vadībā.